Dlouhá výdrž. Dlouhotrvající výkon.
300 minut. To je oč tu kráčí.

Mnoho sportovců, možná i ty, se potýká s nedostatkem energie v průběhu výkonu. Na solidní rozjezd totiž stačí kdejaký “nakopávák”, horší je to po půl hodince aktivity, kdy většina kofeinových, taurinových a jim podobných suplementů odezní. Pak jsi odkázán na fungování vlastního těla, respektive jeho schopnosti štěpit složité cukry na jednodušší a nakládat s nimi. Více o energii v nápoji edgar se dočteš v této sekci.

kdy je ten pravý čas se “najíst”?

V přípravě na samotný výkon je třeba položit si několik otázek:

Jak dlouho před tréninkem si dát poslední jídlo?
Co budu konzumovat před tréninkem?
Co budu konzumovat v průběhu tréninku?

Je jasné, že většina odpovědí se bude odvíjet od toho, jakou aktivitu se chystáš vykonávat,
a také jak dlouho chceš vydržet v tempu. S edgarem je ale rozhodování jednodušší.

Nejprve je ale třeba pochopit, že to, co hledáš, není rychlý nástup účinku a následný pokles. Hledáš konstantní přísun energie po celou dobu tvého výkonu. Proto jsme vyvinuli edgar. Předtréninkový nápoj, plný inteligentní energie. Ten je schopen tvému tělu poskytnout potřebnou energii na dobu 1 – 5 hodin. S edgarem nevzlétneš během několika sekund do oblak a během pár dalších spadneš zpátky na zem.

Přečti si více o dávkování edgara.

více než exploze v žaludku.

Při správném podání nezatěžuje edgar tvůj trávicí trakt.

Prakticky nahrazuje jedno hlavní jídlo před výkonem. Má podobnou energetickou hodnotu, podobné postupné uvolňování energie, ale nezatěžuje žaludek. Chuť edgara popisovala většina testovaných sportovců jako velmi příjemnou. Přímé energetické stimulanty typu kofeinu a taurinu mohou tvůj žaludek pořádně podráždit nebo dokonce způsobovat nevolnost, která limituje výkon. edgar neobsahuje konzervační látky, které jsou obsaženy zejména v tekutých přípravcích. Při jeho testování jsme zjistili, že někteří sportovci pociťovali na začátku výkonu říhání, které ale odeznělo v průběhu několika minut, a následně se již obdobné potíže neobjevily.

efektivnější trénink.

Dobré je vědět, že edgar pomáhá nejen svalům, ale také tvému mozku. Dodává mu glukózu, tedy jedinou látku, kterou je tvůj mozek schopen energeticky využít. Když má organizmus dostatek energie ve svalech i v mozku, je schopen si lépe fixovat návyky, lépe reagovat na vzniklé situace, lépe překonat velkou zátěž a lépe koordinovat svůj pohyb a činnosti.

zaujal tě edgar.?

edgar.brusinka

990 
1500g

edgar.brusinka

490 
600g

edgar.čokoláda

490 
600g

edgar.dres.

890