Co je vlastně edgar.?


Nakopávač? Eneregeťák? Proteiňák? Ani jedno! edgar. se neřadí do žádné z těchto kategorií.  Úplně jednoduše se dá charakterizovat jako potravinový doplněk pro sportovce pro dlouhodobý výkon na bázi cukrů a bez stimulantů.  Pokud vám to nezní úplně jednoduše, začtěte se, prosím, dál.

edgar. byl vyvinut pro sportovce, kteří potřebují dlouhodobý přísun energie během náročných tréninků a ještě těžších závodů.  Nejlépe se tělu a svalům tato energie získává z glukózy. Složení edgara bylo nakombinováno tak, aby během výkonu umožňovalo postupné uvolňování glukózy do krve. Látky, které jsou tohoto procesu schopny a jsou zároveň obsaženy v našem přípravku jsou sacharóza, isomaltulóza, maltodextrin, dextróza, MCT tuk, syrovátkový protein, glutamin, L-leucin, beta-alanin, L-isoleucin, L-valin a citrulin malát. Tato receptura zajišťuje sportovci přísun energie po dobu až 300 minut, to znamená, že na rozdíl od nakopávačů nepojedete „bomby v posilce“ jen krátkou chvíli, ale vydržíte trénovat po celou dobu se stejnou intenzitou.  Doba působení se samozřejmě odvíjí od náročnosti aktivity, která je prováděna, a taky záleží, jak je kdo trénovaný, protože každý organismus je unikát a pracuje jinak, než ten druhý.

V neposlední řadě se ještě zmíníme o příchuti. Je jí brusinka. Pokud neholdujete ovocným příchutím, nezoufejte, již brzy bude i čokoládová!

Sledujte náš web či Facebook pro více informací!

zaujal tě edgar.?

edgar.brusinka

990 
1500g

edgar.brusinka

490 
600g

edgar.čokoláda

490 
600g

edgar.dres.

890