Jak edgar. funguje #3


Tento článek je posledním z naší minisérie info článku o edgarovi. Dozvíš se v něm, jak edgar. pomáhá s regenerací těla!

edgar. urychluje regeneraci těla

Svatou trojici každého sportovce tvoří trénink – závod – odpočinek. Regenerace organismu je klíčová jak po tréninku, tak po závodě. Zvlášť tehdy, pokud závod probíhá na etapy. Jen pořádně odpočinutý můžeš znovu naplno závodit nebo trénovat. edgar. ti pomůže i po náročné sportovní zátěži.

 

Cenné BCAA aminokyseliny: méně vyčerpané svaly

Během sportovního výkonu udržuje tvé tělo vyrovnanou hladinu glukózy. Pokud glukóza dojde, nastartuje se proces glukoneogeneze, kdy se glukóza začne tvořit z glukoplastických aminokyselin. Takzvané BCAA aminokyseliny výrazně ovlivňují regeneraci svalové hmoty. Tělo je využívá jako přímý zdroj energie a nedochází tak k relativně složité glukoneogenezi. Regeneraci svým silným katabolickým účinkem podporuje také aminokyselina glutamin. S edgarem se tvé svaly zbytečně nevyčerpají a lépe se regenerují.

 

Odpočinek i bez regeneračních přípravků

Samozřejmě že existují i preparáty určené přímo k regeneraci organismu. My jsme ovšem edgara dlouhodobě testovali a zjistili jsme, že sportovci skvěle regenerovali i bez speciálních produktů. Pokud užíváš edgara, můžeš dát regeneračním přípravkům klidně sbohem. edgar. jejich funkci perfektně zastane.

Sleduj náš web a Facebook pro více infa!

zaujal tě edgar.?

edgar.brusinka

990 
1500g

edgar.brusinka

490 
600g

edgar.čokoláda

490 
600g

edgar.dres.

890