Elite Team OCRA Slovakia training camp


I ve sportu je třeba se vzdělávat, a proto se naši edgar.ambassadoři minulý víkend sbalili a vyrazili na dvoudenní soustředění do Jeseníků, a pod vedením Josefa Andrleho zdokonalovali svoje běžecké schopnosti. A jak jim to šlo? To se dozvíš v krátkém reportu!

Minulý víkend jsme se zúčastnili týmového soustředění pod vedením trenéra Andrleho z Andrle Sport – trénink & coaching. Co se týká našich tréninků, myslíme si, že oproti světové špičce máme slabiny v technice běhu a běžecké rychlosti. Proto jsme řešili hlavně odstranění špatných návyků, nedostatků a drilovali jsme věci, které nás mohou posunout vpřed.


V sobotu dopoledne jsme měli laktátové testy, které se skládaly ze 100% sprintu do mírného kopce, přičemž jsme za sebou táhli cca 19 kg těžkou pneumatiku. Jeli jsme 5 sérií a čas tažení byl mezi 25-35 sekundami. Musíme uznat, že nechybělo moc, aby naše snídaně neskončila na asfaltu. Poslední úseky doopravdy bolely. Nejlepší výsledky zaběhli Eszter Hortobágyiová a Richard Chrappa.


Odpoledne jsme probírali teorie, které bychom rádi aplikovali v našem tréninku a potom jsme se přesunuli do běžeckého tunelu, kde jsme trénovali techniku běhu, frekvenci běhu a odrazové cvičení. Přišel se na nás dokonce podívat a trochu si s námi zatrénovat Pavel Paloncý, vítěz letošního Montane Spine Race a stříbrný medailista z Ultra World Championship.


Večer jsme měli společné posezení a v neděli jsme si s panem Andrlem zkusili strečinkové a kompenzační cvičení. Poslední trénink proběhl opět v běžeckém tunelu, kde jsme dobrali techniku běhu a nakonec jsme se šli vyklusat na hodinku a půl, společně s Pavlem do krásných Jeseníků.

Zítra nás čeká závod Celtic Warrior, tak nám držte palce! Pro více infa sleduj náš web a Facebook!

zaujal tě edgar.?

Osuška

490 

edgar.brusinka

990 
1500g

edgar.brusinka

490 
600g

edgar.čokoláda

490 
600g